Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22235
Stary 27.02.2024, 15:37
W świecie idealnym (który się nie wydarzy) to Wisła powinna mieć nawet 3 czy 4 ośrodki które należą do niej (tereny przy stadionie, Myślenice, Krzeszowice i powiedzmy coś na wschodzie, okolice np Kokotowa/Nowej Huty). Przy tak dużym mieście, z taką komunikacja to dzieciaki wszędzie będą mieć daleko, i będą woleli chodzić do lokalnych klubów niż wiązać się z Wisłą, która ma ośrodek oddalony X km od miasta.

Póki co Wisła jest uwiązana na Myślenicach i jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim to się zmieni.
Odpowiedz cytując