|
W świecie idealnym (który się nie wydarzy) to Wisła powinna mieć nawet 3 czy 4 ośrodki które należą do niej (tereny przy stadionie, Myślenice, Krzeszowice i powiedzmy coś na wschodzie, okolice np Kokotowa/Nowej Huty). Przy tak dużym mieście, z taką komunikacja to dzieciaki wszędzie będą mieć daleko, i będą woleli chodzić do lokalnych klubów niż wiązać się z Wisłą, która ma ośrodek oddalony X km od miasta.
Póki co Wisła jest uwiązana na Myślenicach i jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim to się zmieni.
|