|
Wy się lepiej zastanówcie, kto będzie Wisłę odbudowywał od tej IV ligi, żeby było poważnie i bez bandytów, a teraz zróbcie melisy i usiądźcie. Jak ktoś bardziej wredny, może robić popcorn.
PS O Królewskim Amazon raczej filmu nie zrobi, ale nie ma tego złego on sobie ten film sam napisze i wrzuci do AI. I niezależnie od tego, co napisze, za każdym razem wyskoczy Benny Hill.
|