Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93695
Stary 27.02.2024, 08:36
Mnie zastanawia jedno. jakim cudem Tychy, Puszcza, Ruch , Arka potrafią gdzieś znaleźć zawodników-w większości Polaków, którzy chcą i zapieprzają. My szukamy wynalazków w 3 lidze hiszpańskiej albo odpady z lig tureckich i innych. Potem okazuje się, że jakiś Banaszewski, Mroziński, Wójtowicz, Szczepan, Serafin czy Rumin nakrywają naszych czapkami. Dodatkowo grają za mniejszą kasę niż nasze asy.
Może ktoś pomoże mi to zrozumieć?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując