|
Mnie zastanawia jedno. jakim cudem Tychy, Puszcza, Ruch , Arka potrafią gdzieś znaleźć zawodników-w większości Polaków, którzy chcą i zapieprzają. My szukamy wynalazków w 3 lidze hiszpańskiej albo odpady z lig tureckich i innych. Potem okazuje się, że jakiś Banaszewski, Mroziński, Wójtowicz, Szczepan, Serafin czy Rumin nakrywają naszych czapkami. Dodatkowo grają za mniejszą kasę niż nasze asy.
Może ktoś pomoże mi to zrozumieć?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|