Markus napisał(a):

|
O wiele gorszą wiadomością jest brak pieniędzy na wypłaty, jeśli byłby prawdą. Królewski zapowiedział, że się do tej informacji odniesie.
|
Widzę, że Twój umysł szuka jeszcze ostatnich desek ratunku, żeby nie przyznać, że kolejny Twój obraz sytuacji rozjechał się z rzeczywistością, że może jeszcze Królewski, który zawsze potrafił kwitować nieprawdziwe informacje natychmiastowym "nie" albo "bzdura", teraz jakimś cudem potrzebuje czasu na "odniesienie się", z którego będzie wynikało coś innego niż w artykule...
...ale może przyznaj, że Twoje oceny, jak wczorajsza, w której przekonywałeś, że stać nas na nowe kontrakty, bazują głównie na wishful thinking i w sumie to nie za bardzo czujesz w jakiej czarnej d*pie tak naprawdę jesteśmy?