Markus napisał(a):

Wiesz, może się mylę, ale uważam, że znacznie więcej dla zmiany ogólnopolskiej narracji na temat Wisły zrobił Królewski w obecnym sezonie swoim często pustym i wyłącznie marketingowym gadaniem o sztucznej inteligencji i tak dalej, niż zrobiło całe trio w latach poprzednich.
To w przestrzeni medialnej zażarło.
Jeszcze dwa lata temu dziennikarze bardzo ochoczo wracali do tekstów Pana J. na temat bandytyzmu wokół Wisły, od pewnego czasu nie jest to już sprawa, która najmocniej oddziałuje na wizerunek klubu. Dziś Wisła kojarzy się wielu jednak z czymś zupełnie nowym, innym, niby właśnie nowoczesnym.
Kit w jakimś stopniu zadziałał.
|
Wisłą spadła do 1 ligi, jest w niej średniakiem, który mało kogo obchodzi poza Krakowem. Jak byliśmy w extra nawet grając coraz marniej co nas obchodził Widzew czy Ruch klasę czy dwie niżej czy Polonia.
Jak ktoś się interesuje piłką to się z nas śmieje, janusze może zwrócą uwagę na tekst, że królewski wskazuje trenera dla Barcelony po czym zapomną o tym po godzinie.