Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93671
Stary 26.02.2024, 17:27
As napisał(a):Wyświetl post
2 - niech wchodzi na “wabik” żeby takie Tychy musiały zrobić pod niego taktykę. Jak masz takiego chłopa w ataku przeciwnika - choćby to był Jarek Krzoska - to nie możesz już linii obrony ustawić na 5 metrze. Musisz ich popchnąć na 16tke. Nie możesz też skomasować obrony na środku odpuszczając bronienie boków. Musisz się trochę “rozciągnąć” zostawiając więcej przestrzeni w środku.
Nie no, spokojnie. Fajnie brzmi ta wstawka o Krzosce, ale tak realnie... żeby go wpuścić na mecz, trzeba jednak mieć jakąś wizję tego czy i jak długo jest w stanie biegać czy tam chociaż w miarę aktywnie snuć się po boisku bez ryzyka kontuzji lub konieczności zmiany 5 minut po wprowadzeniu
Odpowiedz cytując