|
Tak w kwestii transferów, czy ci zawodnicy co teraz przychodzą są gotowi do gry żeby się potem nie okazało że wejdą do gry około połowy kwietnia. Nieźle się w klubie komuś dupa musi palić żeby ściągać zawodników o których formie nic nie wiadomo. Podobno sondujemy możliwość ściągnięcia skrzydłowego z Brazylii który od ponad 6 miesięcy nie kopał piłki.
|