Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93667
Stary 26.02.2024, 16:55
As napisał(a):Wyświetl post
Był potrzebny wysoki i silny napastnik to go ściągnęli. Fakt, że powinien taki przyjść już 1.5 roku temu po spadku ale lepiej późno niż wcale.

W sumie to mam to gdzieś czy to długofalowa strategia. Bez takiego zawodnika nie awansujemy więc dobrze że przyszedł a po awansie może sobie pójść.
1. To była "żaluzja" do innej dyskusji.

2. Pytanie czy to "późno" to aby nie jest jeszcze później, tj. kiedy faktycznie będzie gotowy do gry. Dotychczasowe doświadczenia z tego typu transferami u nas sugerują, że do normalnej gry będzie zdatny gdzieś za około miesiąc - czyli realnie to transfer na dwa(!) miesiące. Chyba że będziemy go wystawiać z braku laku na siłę prosto z samolotu, czego doświadczenia też mamy, równie nieciekawe.
Odpowiedz cytując