Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93666
Stary 26.02.2024, 16:50
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Długofalowa polityka transferowa sięgająca ponad kilka miesięcy z perspektywą na walkę w ekstraklasie o europejskie puchary. Czego nie rozumiesz?
Był potrzebny wysoki i silny napastnik to go ściągnęli. Fakt, że powinien taki przyjść już 1.5 roku temu po spadku ale lepiej późno niż wcale.

W sumie to mam to gdzieś czy to długofalowa strategia. Bez takiego zawodnika nie awansujemy więc dobrze że przyszedł a po awansie może sobie pójść.
Odpowiedz cytując