MaLk napisał(a):

|
Długofalowa polityka transferowa sięgająca ponad kilka miesięcy z perspektywą na walkę w ekstraklasie o europejskie puchary. Czego nie rozumiesz?
|
Był potrzebny wysoki i silny napastnik to go ściągnęli. Fakt, że powinien taki przyjść już 1.5 roku temu po spadku ale lepiej późno niż wcale.
W sumie to mam to gdzieś czy to długofalowa strategia. Bez takiego zawodnika nie awansujemy więc dobrze że przyszedł a po awansie może sobie pójść.