Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93660
Stary 26.02.2024, 16:03
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Długofalowa polityka transferowa sięgająca ponad kilka miesięcy z perspektywą na walkę w ekstraklasie o europejskie puchary. Czego nie rozumiesz?
Chciałbym uprzejmie zameldować prezesowi, że jestem bardzo zadowolony.
Jakiekolwiek posądzenia na tym forum, że bałem się sprowadzenia Omraniego sa wyssane z czyjegoś brudnego palca.
Zawsze popierałem i będę popierał politykę sportową klubu mającą na celu przywrócenie Wielkiej Wiśle należnego jej miejsca.
Wiem, że stoimy nad przepaścią. Sprowadzanie takich piłkarzy to krok do przodu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując