MaLk napisał(a):

|
Długofalowa polityka transferowa sięgająca ponad kilka miesięcy z perspektywą na walkę w ekstraklasie o europejskie puchary. Czego nie rozumiesz?
|
Chciałbym uprzejmie zameldować prezesowi, że jestem bardzo zadowolony.
Jakiekolwiek posądzenia na tym forum, że bałem się sprowadzenia Omraniego sa wyssane z czyjegoś brudnego palca.
Zawsze popierałem i będę popierał politykę sportową klubu mającą na celu przywrócenie Wielkiej Wiśle należnego jej miejsca.
Wiem, że stoimy nad przepaścią. Sprowadzanie takich piłkarzy to krok do przodu.