Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93653
Stary 26.02.2024, 15:05
Markus napisał(a):Wyświetl post
Przecież chyba każdy doskonale wie, że to, co mówi Królewski, to w większości bajki, a jego opowieści są jedynie chwytem marketingowym. Wyraźnie o tym pisałem. Mówi to dla własnych korzyści oraz dla wykreowania nowego wizerunku Wisły właśnie jako klubu nowoczesnego, rzekomo stawiającego na sztuczną inteligencję i tego typu inne nośne hasła. To jest ta jego marketingowa wizja. Kit, który jednak odpowiednio sprzedany może służyć Wiśle, Poprawiać jej wizerunek.

Każdy wie, że w praktyce on nic nie zrobił poza zatrudnieniem jednego czy dwóch nowych osób do działu analitycznego i dołożenie im jakiegoś tam programu pomagającego sortować dane. I rozpuścił plotki, że robi rewolucje nawet w hiszpańskiej prasie, korzystając z hiszpańskich znajomości w klubie.

To tylko gadanie i pijar, ale takie gadanie nie jest problemem, dopóki przykrywa czy wymazuje poprzedni wizerunek Wisły, który był wizerunkiem klubu na wskroś patologicznego, rządzonego przez bandytów, którego kibice rzekomo jedynie napadają innych kibiców - klubu totalnie przegranego, rozkładającego się, bez pomysłów i jakiegokolwiek planu czy idei dalszego funkcjonowania, który pogodzony z losem i upadkiem czeka na niechybne bankructwo, bo nic innego spotkać go nie może

Ten wizerunek, nie służył Wiśle jeszcze bardziej. Więc nie będę atakował Królewskiego za kreowanie fikcji w mediach, która o dziwo trochę zmienia postrzeganie klubu na zewnątrz.

Kreowanie wizerunku klubu nowoczesnego nawet jeśli jest on tylko marketingowym chwytem nie godzi w interes Wisły. Złe jest to, że za tymi gładkimi słowami nie idzie żadna poważna treść i realne działania, szeroka rozbudowa struktur, itd. Zła jest jego upartość w niektórych sprawach, którą widzieliśmy zwłaszcza przy Sobolewskim, przecenianie znaczenia baz danych dla funkcjonowania klubu, Złe było odrzucenie oferty MADY - znalazłaby się wiele takich spraw, które były jego błędami.

Zrobił też jedną bardzo dobrą rzecz czyli zatrudnił Kiko i otworzył klub na możliwości sprowadzenia wartościowych zawodników z hiszpańskich niższych lig. Niestety teraz faktycznie ewidentnie zabrakło mu pieniędzy, by kontynuować ten kurs i stąd musimy sięgać po uzupełnienia braków w składzie Algierczykami za 2000 € i pewnie również niezwykle tanimi Welbeckami.

Też mam mnóstwo wątpliwości odnośnie tego zawodnika z Ghany. Kiedyś miał dobre statystyki i dużo grał, ale w ostatnim roku ewidentnie posypało mu się zdrowie, co sprawia, że jest to bardzo ryzykowny transfer. Tutaj nie ma gadania o rzekomym roztyciu się, tu już mowa o dwóch bardzo poważnych kontuzjach, które przeszedł. Jedynym plusem, a nie minusem jest optowanie za nim przez znającego go Rude, o ile oczywiście to nie jest kolejna bajka.
I co poprawiają ten wizerunek?Bo w mojej ocenie to jednak ośmieszają
Odpowiedz cytując