Watts napisał(a):

to chyba dobrze, bo prowizja dla agenta będzie mniejsza ale według Transfermarktu jego menedżer ma w portfolio kilku podstarzałych Hiszpanów z niższych lig, a nasz Boateng na liście jest w sumie jednym z najmłodszych:
https://www.transfermarkt.pl/pedro-b...ma/berater/534
|
Faktycznie, na tym na przykład spokojnie można budować długofalową strategię walki o europejskie puchary w przyszłości:
https://www.transfermarkt.pl/javi-la...spieler/119622