Parzony napisał(a): 
|
Wszystkie komentarze krytykujące działania Wisły zestarzeją się szybciej niż Wam się wydaje. Moim zdaniem za chwilę Wisła odpali. Powalczy jak równy z równym w środę w pucharze a pierwsza lige wygra w cuglach. Można robić screeny.
|
Jarek to Ty?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|