|
Wszystkie komentarze krytykujące działania Wisły zestarzeją się szybciej niż Wam się wydaje. Moim zdaniem za chwilę Wisła odpali. Powalczy jak równy z równym w środę w pucharze a pierwsza lige wygra w cuglach. Można robić screeny.
Ostatnio edytowane przez Parzony : 26.02.2024 o godz. 13:48.
|