Wyświetl pojedynczy post
Parzony
Junior Member
 
Od: 02.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93644
Stary 26.02.2024, 13:45
Wszystkie komentarze krytykujące działania Wisły zestarzeją się szybciej niż Wam się wydaje. Moim zdaniem za chwilę Wisła odpali. Powalczy jak równy z równym w środę w pucharze a pierwsza lige wygra w cuglach. Można robić screeny.
Ostatnio edytowane przez Parzony : 26.02.2024 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując