|
Widać, że jak zwykle okienko zostało przespane i wszyscy w klubie są jakby zdziwieni, że klub potrzebuje wzmocnień. I to sensownych.
Podobne zdziwienie występowało na wiosnę przed spadkiem i potem też odbywała się łapanka.
W tym klubie nie są wyciągane żadne sensowne wnioski.
Jesteśmy po prostu memem.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|