Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93639
Stary 26.02.2024, 12:58
Widać, że jak zwykle okienko zostało przespane i wszyscy w klubie są jakby zdziwieni, że klub potrzebuje wzmocnień. I to sensownych.


Podobne zdziwienie występowało na wiosnę przed spadkiem i potem też odbywała się łapanka.
W tym klubie nie są wyciągane żadne sensowne wnioski.
Jesteśmy po prostu memem.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując