Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93638
Stary 26.02.2024, 12:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dla odmiany Ci których ściągamy są w takiej dupie że raczej nie, nic im nie płacimy. Przecież Omrani zgodził się podobno na 2 tys. euro podstawy - nasi juniorzy dostają więcej. Jak myślisz, co takiego może dostać za podpis? Talon do Biedronki? Adres MOPS-u?

My bierzemy piłkarzy za darmo, ew. za grosze, najlepiej na raty i procent od sprzedaży. Alfaro przyszedł pół roku później bo klub nie chciał rozwiązać z nim umowy...
Każdy kij ma dwa końce. Tego typu polityka też prowadzi do błędnego koła.

Co z tego, że płacimy im indywidualnie mniej, jeśli zawodników mamy przez to o połowę więcej niż przeciętny rywal i sumarycznie proporcje nie są już takie korzystne? Co z tego, że płacimy im indywidualnie mniej i przychodzą za darmo, jeśli stale płacimy wielu zawodnikom za przesiadywanie w gabinetach lekarskich? Co z tego, że bierzemy ich za darmo, skoro musimy czekać na samym końcu kolejki aż upadną wszystkie inne opcje i trafiają do nas po okresie przygotowawczym i niegotowi do gry? Jak mamy choćby spróbować odłożyć na transfer gotówkowy, skoro każdą wolną (lub, co gorsza, wcale nie wolną) złotówkę natychmiast wydajemy na kolejną "okazję"?

Oszczędności takiej polityki są pozorne.
Odpowiedz cytując