Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93636
Stary 26.02.2024, 12:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Kotwica oddałaby go nam za darmo. Acha.
Za takiego Wachowiaka zapłaciliśmy jak za zboże, a Kotwica odda nam za grosze swojego czołowego napastnika.
Jasne.
A czy ja pisałem o czymś darmowym?
Pisałem tylko, że nawet w II lidze są piłkarze, którzy mogliby być dla nas bardziej pomocni niż przeterminowani afrykańczycy.
Czy temu z Ghany i temu z Algierii nie zapłacimy nawet za podpis na umowie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując