wolfy napisał(a):

A Kotwica oddałaby go nam za darmo. Acha.
Za takiego Wachowiaka zapłaciliśmy jak za zboże, a Kotwica odda nam za grosze swojego czołowego napastnika.
Jasne.
|
A czy ja pisałem o czymś darmowym?
Pisałem tylko, że nawet w II lidze są piłkarze, którzy mogliby być dla nas bardziej pomocni niż przeterminowani afrykańczycy.
Czy temu z Ghany i temu z Algierii nie zapłacimy nawet za podpis na umowie?