Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93635
Stary 26.02.2024, 12:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Masz 100% racji.
W takiej Kotwicy jest https://www.transfermarkt.com/jonath...spieler/599259 Jonathan Junior, napastnik, który co prawda ma tylko 1,73 wzrostu, ale oglądając mecze Kotwicy widziałem jak robi różnicę w sposobie gry, dynamice i skuteczności.
13 bramek w 17 meczach czyli bramka co 1,3 meczu.
A tak naprawdę co 87 minut
Dużo lepiej niż Omrani - bramka co 7 spotkań
A Kotwica oddałaby go nam za darmo. Acha.
Za takiego Wachowiaka zapłaciliśmy jak za zboże, a Kotwica odda nam za grosze swojego czołowego napastnika.
Jasne.

Wiesz ile zapłaciliśmy za Hiszpanów Kiko ich klubom? 0 euro. To raczej nie jest przypadek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując