krysztal napisał(a):

|
Sam łapię się na tym że obecny trener obrywa nie za swoje winy tylko ogólna politykę klubu.Faktycznie nie jest winą Rude,że ma własne zdanie i wierzy swojej intuicji.Krzywdę Jopow robi klub robiąc z niego asystenta pierwszego trenera podczas gdy Mariusz udowodnił już i w rezerwach i w tych 3 meczach pierwszej drużyny,że dla niego ważne jest teraz zbieranie doświadczenia a nie słuchanie teorii.Jestem przekonany,że większy pożytek dla niego przyniosłoby dokończenie sezonu jako trener rezerw niż rozstawianie pachołków na treningu "jedynki"
|
Rude nie jest problemem, w najgorszym wypadku jest tylko rezultatem zabawy Królewskiego w wizjonera AI.