Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93632
Stary 26.02.2024, 12:00
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że trochę się pogubiła Wisła i zaczynają się ruchy w panice.
W lidze, gdzie ważne jest danie z serducha, motywacja, wybieganie, co widzimy od ponad roku - ściągamy 32 latka, który cały ostatni sezon był kontuzjowany... Przecież to się wszystko nie ma prawa udać.

Zaczynamy wyglądać jak losowy klub, w którym swoich zawodników upychają różni agenci i agencje.
Przepraszam, "zaczynamy wyglądać"? Jeżeli odłożymy na bok pic z AI, to my ostatni raz poważnie wyglądaliśmy gdzieś za Cupiała, jak jeszcze dawał dużo pieniędzy na klub. I to tylko dlatego że reszta ligi była dużo mniej poważna.

@Karherop - myślę że prostowanie Twoich bredni nie zestarzeje się nigdy W tym temacie Rude powinien się pojawiać tylko w kontekście tego czy zawodnik mu pasuje do taktyki, podczas gdy Ty nieudolnie przelewasz tutaj swój hejt z tematu meczowego. Co jest bez sensu...
Chyba że naprawdę tak bardzo nie rozumiesz co czytasz.

@Watts - dokładnie. Fakt że Rude musi podpowiadać piłkarzy źle świadczy o tym AI i rzekomo przygotowanych listach piłkarzy. Jak przychodzi co do czego to pytają trenera do kogo ma telefon. A że większość do których ma jest poza zasięgiem finansowym, to dzwonią do czarnego Żyro
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.02.2024 o godz. 12:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując