wierność83 napisał(a):

Mam wrażenie, że trochę się pogubiła Wisła i zaczynają się ruchy w panice.
W lidze, gdzie ważne jest danie z serducha, motywacja, wybieganie, co widzimy od ponad roku - ściągamy 32 latka, który cały ostatni sezon był kontuzjowany... Przecież to się wszystko nie ma prawa udać.
Zaczynamy wyglądać jak losowy klub, w którym swoich zawodników upychają różni agenci i agencje.
|
W pierwszym zdaniu wykreśl słowo "trochę". W ostatnim zdaniu wykreśl słowo "Zaczynamy wyglądać" a wstaw "jesteśmy".
Reszta się zgadza.
Wisła jako klub to całkowity mem, niestety. Tutaj już nic się nie zgadza.