Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93631
Stary 26.02.2024, 11:58
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że trochę się pogubiła Wisła i zaczynają się ruchy w panice.
W lidze, gdzie ważne jest danie z serducha, motywacja, wybieganie, co widzimy od ponad roku - ściągamy 32 latka, który cały ostatni sezon był kontuzjowany... Przecież to się wszystko nie ma prawa udać.

Zaczynamy wyglądać jak losowy klub, w którym swoich zawodników upychają różni agenci i agencje.

W pierwszym zdaniu wykreśl słowo "trochę". W ostatnim zdaniu wykreśl słowo "Zaczynamy wyglądać" a wstaw "jesteśmy".

Reszta się zgadza.
Wisła jako klub to całkowity mem, niestety. Tutaj już nic się nie zgadza.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując