Karherop napisał(a):

"Rude ma gówno do powiedzenia w kwestii transferów"
Serio wolfy, rzucasz oszczerstwami, gdy twój post zestarzał się szybciej niż cokolwiek wczesniej na tym forum.
Z kolei teraz mi wmawiasz że zrównuje go z rolą dyrektora sportowego 
Weź przeczytaj posty z tej strony jeszcze raz, bo jesli kogoś chcesz nazwać kłamcą i manipulatorem, to powinieneś zacząć od siebie.
|
jest spora różnica między tym że trener aktywnie wyszukuje, doradza, ocenia i pracuje przy każdym transferze a tym, że ktoś najwyraźniej powiedzial "słuchaj stary, pali nam się w dupie, nie znasz kogoś o takiej a takiej charakterystyce" i akurat ktoś taki tu trafi