|
Dokładnie Wieśniak, panika jak co sezon, że jednak system się wysypał w trakcie sezonu. Jakiejkolwiek myśli i rozsądku to w tym nie ma. Potem dziwota, że zgrane i solidne po prostu zespoły, nas punktują w lidze i w barażach.
Jak ma się dom wariatów to nie ma co się dziwić, że tak to wygląda.
|