Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93625
Stary 26.02.2024, 11:39
Dokładnie Wieśniak, panika jak co sezon, że jednak system się wysypał w trakcie sezonu. Jakiejkolwiek myśli i rozsądku to w tym nie ma. Potem dziwota, że zgrane i solidne po prostu zespoły, nas punktują w lidze i w barażach.


Jak ma się dom wariatów to nie ma co się dziwić, że tak to wygląda.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując