Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93623
Stary 26.02.2024, 11:08
To jest dokladnie to samo co robilismy 2 lata temu srajac w gacie przed spadkiem i zatrudniajac jakichs polamanych turystow, jota w jote. Teraz tylko sramy przed brakiem awansu. Skonczy sie podobnie. Jeszcze z rok i klub do zaorania.
Odpowiedz cytując