ja rozumiem, wszyscy wiedzą (i widzą) że to ruch last minute na załatanie dziury, to nie jest tak że jest nie wiadomo jaki wybór, ale po co pisać takie rzeczy - nie wiem
przecież jak chłop zagra 3-4 mecze na poziomie Sapały a potem coś sobie naderwie i zobaczymy go w maju, to będzie kolejny złoty cytat do galerii