Curvaldinho napisał(a):

PS. Ktoś tutaj pisał o tym, jaki biznes ma goal.pl w serwisie - polecam otworzyć w Chromie menadżera zadań, odpalić kilka zakładek i zobaczyć, która zakładka zużywa najwięcej procesora (zwłaszcza z tych, co są w tle).
I z tym Was zostawiam, moi mili, pozdrawiam.
|
koparka bitcoinów?
MaLk napisał(a):

|
My, drodzy kibice, jesteśmy w tej układance nie klientami klubu-przedsiębiorstwa, ale takimi beta-testerami opracowywanych rozwiązań dla innych klubów.
|
niestety w piątek nawet beta test nowego cateringu poszedł źle – na całe górne E tylko jeden bufet sprzedawał żarcie, kolejka na 20-25 minut stania, a zdawałoby się że to dość podstawowa sprawa do optymalizacji na podstawie zebranych danych, przeszłych doświadczeń i feedbacku*
* - z przymrużeniem oka, naturalnie to nawet nie TOP10 problemów Wisły obecnie