Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3008
Stary 25.02.2024, 23:08
Curvaldinho napisał(a):Wyświetl post
3. Być może to już pisałem, ale wg mnie tutaj jest kluczowy sygnał niekompetencji Królewskiego - facet jest od AI, jeszcze mógłby być teoretykiem (bo najlepsi praktycy zamiast robić karierę na uczelni to pracują praktycznie w takich openAI za 1mln $ rocznie), ale ponoć jego narzędzie podpowiada przy doborze strategii biznesowej, e-commerce, etc. (nie?) to dlaczego WISŁA nie robi NIC, aby jako klub ZARABIAĆ pieniądze?
Jeśli już jesteśmy w tych klimatach, to JK jakiś czas temu dość jasno wyraził, jaką widzi rolę dla Wisły w tej układance. Mamy być nie tylko klubem innowacyjnym, wdrażającym narzędzia analityczno-programistyczne do bieżącej działalności sportowej, ale także takowe narzędzia sprzedającym na zewnątrz.

Przekładając to na język bardziej zrozumiały, mamy być środowiskiem testowym dla tworzonych narzędzi we wszelakich alfach i betach dla branży sportowej.

My, drodzy kibice, jesteśmy w tej układance nie klientami klubu-przedsiębiorstwa, ale takimi beta-testerami opracowywanych rozwiązań dla innych klubów.

Nawet nie wiecie ile jeszcze bugów będziemy musieli znieść zanim (o ile) klub zacznie wreszcie działać jak klub
Odpowiedz cytując