Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93608
Stary 25.02.2024, 22:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Chyba jesteś chory, że będę w tym twoim bełkocie szukał kilku linijek o tym jak się podniecasz jaki mamy nowoczesny i przyszłościowy klub.

No dobra, jesteś chory więc poszukałem, z tematu o tym, ze Rude jest trenerem naszym:


Pięknie pokazujesz, że nie rozumiesz słowa pisanego. No cóż, muszę więc wyjaśnić:

Zdanie: "Oczywiście trzymam kciuki. Na pewno szybko zobaczymy, ile warte są nowe wskazania modeli i algorytmów Królewskiego" bynajmniej nie oznacza, że popieram zastosowanie modeli i algorytmów Królewskiego w jakiejkolwiek sprawie. Oznacza wprost, że nie wiem ile one są warte. Nie oznacza ono, że bronię wizji rozwoju klubu, którą ma Królewski. O ile pamiętam trzymanie kciuków dotyczyło wyboru Rude i tego, by okazał się dobrym trenerem.

A w zdaniu "- ma konkretną wizję rozwoju klubu, którą próbuje realizować. Jest to wizja klubu nowoczesnego, korzystającego ze zdobyczy technologii, nawet jeśli znaczna część tej wizji jest tylko marketingowym gadaniem" piszę jedynie, że Królewski swoją taką wizję Wisły ma. Nie piszę, że popieram sposób jej wdrażania czy ją podzielam w takiej formie w jakiej on ją rozumie. Co więcej, nawet wprost mówię, że znaczna jej część jest tylko marketingowym gadaniem, czyli bzdurą.

Ta egzegeza pokazuje jedynie Twój poziom zaślepienia nienawiścią (a także poziom inteligencji i innych spraw, ale już nie będę złośliwy.)

"Uwierzyłeś w gównobajeczki właściciela". To jest dobre. Piszesz coś takiego chwilę po tym jak jest wklejasz cytat, w którym mówię, że jego wizje w znacznej części są marketingowym gadaniem.

Takie coś to może tylko napisać inteligent Jaroo1, albo Koalik.

Nie przedstawiasz ani jednego zdania w którym zachwycam się sztuczną inteligencją Królewskiego, ani jednego, w którym bezgranicznie wierzę w jego zapewnienia, ani jednego, w którym popieram jego wizje dotyczące stosowania tej sztucznej inteligencji. Nie robisz tego, bo czegoś takiego nie ma, to tylko Twoja kolejna projekcja płynąca z zaślepienia i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem. Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 25.02.2024 o godz. 22:37.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując