Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93601
Stary 25.02.2024, 21:01
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że przejście testów medycznych w naszym przypadku nie jest wyznacznikiem kompletnie niczego.

Abstrahując już od tego, że akurat kwestia ewentualnej wagi może być dla nas akceptowalną, jeśli zawodnik jest brany na "odbudowanie" w ciągu paru miesięcy - tak jak kiedyś np. zrobiła Legia z Vadisem - i nawet zauważenie ewidentnego nadmiaru kilogramów nie będzie przeszkodą do przejścia testów medycznych.

W ostatnich latach wielokrotnie braliśmy graczy, którzy nie byli przygotowani do gry i wymagali indywidualnego okresu przygotowawczego, niezależnie od tego czy potrafiliśmy prawidłowo zdiagnozować ich stan zdrowia oraz podatność na kontuzje.
Ok. Też chętnie powitałbym w Wiśle innego, lepszego kandydata na napastnika o tym profilu. Masz takowego? Jeśli tak, pisz do Królewskiego czy Kiko, bardzo chętnie Cię w tej sprawie poprę jak i inni kibice, bo jak pokazują mecze z takimi zespołami jak Tychy szalenie potrzebujemy zawodnika, który między innymi mógłby grać dobrze głową w ataku.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując