Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
93596
25.02.2024, 20:42
Markus
napisał(a):
Uważasz, że jeśli zawodnik rzeczywiście będzie miał kilkanaście kilogramów nadwagi, będzie tym pączkiem, to nikt nie zauważy?
I wszystkie parametry wyjdą spoko? Jeśli rzeczywiście będzie coś z nim nie tak, waga nie będzie się zgadzać, nawet Urban powinien dać radę to zobaczyć - zwłaszcza po takim larum jak niektórzy kibice zrobili w mediach społecznościowych
Beciraj, Pereira, Basha
To przykłady z ostatnich 2 lat - nikt niczego nie zauważył.
Oczywiście, trzymam kciuki, żeby Omrani okazał się super zdrowym, wydolnym, bramkostrzelnym napastnikiem.
Ale tak samo trzymam kciuki za swoją wygraną w Lotto.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
FraMat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FraMat
Znajdź inne posty napisane przez FraMat