Jaroo1 napisał(a):

|
Markus to juz ma urojenia. Pisanie w stylu, dlaczego się boisz żeby klub zweryfikował Omraniego?
|
Ja na ten przykład boję się, że nawet zapuszczonemu gościowi na zakręcie kariery trzeba płacić. Nawet jeśli są to stosunkowo niewielkie pieniądze.
Dopiero co, cudem zeszliśmy z (podobno) połowy kosztów utrzymania Fazlagicia. Co chwilę łazimy i prosimy, żeby ktoś od nas wziął kogoś drogiego na utrzymanie.
A potem radośnie zaoszczędzone pieniądze (których i tak nie mamy) "inwestujemy" w kolejny ryzykowny transfer. Kończy się tak, że ani nie mamy pieniędzy, ani piłkarzy do grania.