Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93579
Stary 25.02.2024, 17:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Markus to juz ma urojenia. Pisanie w stylu, dlaczego się boisz żeby klub zweryfikował Omraniego?
Ja na ten przykład boję się, że nawet zapuszczonemu gościowi na zakręcie kariery trzeba płacić. Nawet jeśli są to stosunkowo niewielkie pieniądze.

Dopiero co, cudem zeszliśmy z (podobno) połowy kosztów utrzymania Fazlagicia. Co chwilę łazimy i prosimy, żeby ktoś od nas wziął kogoś drogiego na utrzymanie.

A potem radośnie zaoszczędzone pieniądze (których i tak nie mamy) "inwestujemy" w kolejny ryzykowny transfer. Kończy się tak, że ani nie mamy pieniędzy, ani piłkarzy do grania.
Odpowiedz cytując