Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93575
Stary 25.02.2024, 15:31
Markus napisał(a):Wyświetl post
Już to pisałem: opieram się na jego prawie 50 bramkach i ponad 40 asystach, które strzelił i zrobił w Rumunii. Są pokazujące je filmiki, gdzie widać jak gra i że był skutecznym napastnikiem potrafiącym dobrze grać głową. Na tym, że bilans ten zrobił pod ręką Petrescu, który nie tolerował żadnego lenistwa, lekceważenia obowiązków i dopuszczenia do gry piłkarzy z nadwagą.

Ja mam za sobą liczby i jego dorobek bramkowy w Rumunii, Ty słowa działaczy jego ostatnich klubów z którymi miał konflikt i ich obraz rzeczywistości. Ja chcę, by został zweryfikowany przez naszych trenerów, bo to co Rumunii mówią i piszą, to mogą być zwykłe bajki, albo już zupełnie nieaktualne opowieści. Ty cały czas się tego boisz. Dlaczego?
Znowu kłamiesz piszesz o konflikcie.
Jeśli jakiś konflikt był to został wywołany postawą piłkarza:
- zapuścił się fizycznie (ta nadwaga to nie żaden wymysł)
- wolał spędzać noce w klubach z panienkami zamiast przykładać się do pracy
- są filmy pokazujące Omraniego w "stanie wskazującym"
-
To wszystko fakty.

I te fakty spowodowały, że działacze zaczęli z niego rezygnować.
Możesz to nazywać konfliktem, ale to zwykle pudrowanie rzeczywistości.
Zawinił piłkarz nie dzikałacze.

Jeśli natomiast masz jakieś linki do tego, gdzie pisze się, że Omrani był niesprawiedliwie oceniany i tępiony przez działaczy - pokaż.
Jeśli nie, to zamilcz już na ten temat


Co do statystyk.
Nie przeczę, że miał niezłe w Cluju - około 7 bramek w roku i około 6 asyst.
Nie powalają prawda?

Już raz przejechaliśmy się na Beciraju

Może sprowadźmy Maćka Żurawskiego?
Kilka lat temu tez miał dobre statystyki.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując