Markus napisał(a):

Już to pisałem: opieram się na jego prawie 50 bramkach i ponad 40 asystach, które strzelił i zrobił w Rumunii. Są pokazujące je filmiki, gdzie widać jak gra i że był skutecznym napastnikiem potrafiącym dobrze grać głową. Na tym, że bilans ten zrobił pod ręką Petrescu, który nie tolerował żadnego lenistwa, lekceważenia obowiązków i dopuszczenia do gry piłkarzy z nadwagą.
Ja mam za sobą liczby i jego dorobek bramkowy w Rumunii, Ty słowa działaczy jego ostatnich klubów z którymi miał konflikt i ich obraz rzeczywistości. Ja chcę, by został zweryfikowany przez naszych trenerów, bo to co Rumunii mówią i piszą, to mogą być zwykłe bajki, albo już zupełnie nieaktualne opowieści. Ty cały czas się tego boisz. Dlaczego?
|
Znowu kłamiesz piszesz o konflikcie.
Jeśli jakiś konflikt był to został wywołany postawą piłkarza:
- zapuścił się fizycznie (ta nadwaga to nie żaden wymysł)
- wolał spędzać noce w klubach z panienkami zamiast przykładać się do pracy
- są filmy pokazujące Omraniego w "stanie wskazującym"
-
To wszystko fakty.
I te fakty spowodowały, że działacze zaczęli z niego rezygnować.
Możesz to nazywać konfliktem, ale to zwykle pudrowanie rzeczywistości.
Zawinił piłkarz nie dzikałacze.
Jeśli natomiast masz jakieś linki do tego, gdzie pisze się, że Omrani był niesprawiedliwie oceniany i tępiony przez działaczy - pokaż.
Jeśli nie, to zamilcz już na ten temat
Co do statystyk.
Nie przeczę, że miał niezłe w Cluju - około 7 bramek w roku i około 6 asyst.
Nie powalają prawda?
Już raz przejechaliśmy się na Beciraju
Może sprowadźmy Maćka Żurawskiego?
Kilka lat temu tez miał dobre statystyki.