Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.02.2024, 13:36
Żaden trener. Przecież nie w trenerze jest problem. Gdyby tak było to pomiędzy trzema trenerami z ostatnich 2 sezonów widzielibyśmy przynajmniej choć trochę odmienny styl gry a jest on niezmienny od spadku.

Myślę, że jeszcze trochę to potrwa zanim ogół kibiców to zauważy. Natomiast martwi mnie to, że nie widzą tego w klubie.
Odpowiedz cytując