Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 25.02.2024, 00:27
Nasza Wisełka to stan umysłu Po takich akcjach zastanawiam się, czy leci z nami pilot

Ogólnie mam wrażenie, że od kilku lat żyjemy w sytuacji, w której wyrzuciliśmy telewizor przez okno, a potem pilot, licząc ze to on uratuje sytuację

A co do meczu i trenera...
Nie ma co płakać, gramy dalej.
Co prawda schemat przypomina poprzednie klęski ale cóż do póki piłka w grze jest nadzieja....

Trener ma trudne zadanie jak każdy z jego poprzedników...
Odpowiedz cytując