Karherop napisał(a):

|
Poczekaj jeszcze dwa mecze i wtedy powiedz cokolwiek o średniej.
|
To teraz dwa mecze to za mało? A może porównamy z Sobolewskim po trzech meczach? A nie, przepraszam, on miał wtedy nadal tylko punkt, Rude wygrywa z automatu
@Kurz - akurat to że skład jest o wiele słabszy i nie ma komu wygrywać meczy Sobolowi pisałem od początku, w czasie kiedy Karherop bredził że Goku "paradoksalnie będzie dla nas lepszy niż Fernandez" i jarał się Alfaro.
Na taki skład nas stać, tylko trzeba było od początku dać kogoś kto to jakoś poukłada.