Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93547
Stary 24.02.2024, 21:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Poczekaj jeszcze dwa mecze i wtedy powiedz cokolwiek o średniej.
To teraz dwa mecze to za mało? A może porównamy z Sobolewskim po trzech meczach? A nie, przepraszam, on miał wtedy nadal tylko punkt, Rude wygrywa z automatu

@Kurz - akurat to że skład jest o wiele słabszy i nie ma komu wygrywać meczy Sobolowi pisałem od początku, w czasie kiedy Karherop bredził że Goku "paradoksalnie będzie dla nas lepszy niż Fernandez" i jarał się Alfaro.
Na taki skład nas stać, tylko trzeba było od początku dać kogoś kto to jakoś poukłada.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.02.2024 o godz. 21:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując