Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
93545
24.02.2024, 18:37
wolfy
napisał(a):
Żałosne od kogoś kto zapalczywie bronił Sobolewskiego który "potrzebował czasu". Na razie Rude ma i tak lepszą średnią niż on w analogicznych meczach - 1,5 do 0,5
No ale nie ma polskiego nazwiska i nie jest Legendą...
I tak - to właśnie jest wyciąganie wniosków po dwóch meczach
Ale dla Ciebie to i tak bez znaczenia, niczego nie ogarniasz.
z Sobolem masz racje.
Ale delikatnie Ci tylko przypomnę, że Ty analogicznie broniłeś Brzęczka
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor