Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93542
Stary 24.02.2024, 17:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przez takie "na swoich się patrzy inaczej" jesteśmy w dupie od lat.

Rude zostanie zjedzony za 1 porażkę w 5 meczach? Musisz bardziej pracować to trybuny będą go zjadać nawet za wygrane
Niezadowolenie się kumuluje, a frustracja rośnie. To normalny objaw. Każdy kolejny trener płaci nie tylko za swoje dokonania, ale w jakimś stopniu obciążają go osiągi poprzedników.

Poza tym kibice nie chcą gostka, który będzie relacjonował im to co sami wiedzą i obserwują od lat.

Kontrolowali spotkanie poprzez wolne przestrzenie na boisku. Czekali na nasze złe podania, przejmowali piłkę i atakowali wieloma piłkarzami, atakowali przestrzenie i wrzucali piłki w pole karne. Staraliśmy się to naprawić w drugiej połowie. Wreszcie mieliśmy wtedy trochę czasu i miejsca na lepsze ataki. Wyglądaliśmy lepiej, mieliśmy swoje sytuacje. Nie zdołaliśmy jednak zdobyć bramki. Przeciwnik bardzo dobrze się bronił. Muszę to oddać drużynie przeciwnej, bardzo dobrze broniła przez cały mecz.

Tylko kogoś, kto rozwiąże ten problem.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.02.2024 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując