Drozd napisał(a):

Przez takie "na swoich się patrzy inaczej" jesteśmy w dupie od lat.
Rude zostanie zjedzony za 1 porażkę w 5 meczach? Musisz bardziej pracować to trybuny będą go zjadać nawet za wygrane
|
Niezadowolenie się kumuluje, a frustracja rośnie. To normalny objaw. Każdy kolejny trener płaci nie tylko za swoje dokonania, ale w jakimś stopniu obciążają go osiągi poprzedników.
Poza tym kibice nie chcą gostka, który będzie relacjonował im to co sami wiedzą i obserwują od lat.
Kontrolowali spotkanie poprzez wolne przestrzenie na boisku. Czekali na nasze złe podania, przejmowali piłkę i atakowali wieloma piłkarzami, atakowali przestrzenie i wrzucali piłki w pole karne. Staraliśmy się to naprawić w drugiej połowie. Wreszcie mieliśmy wtedy trochę czasu i miejsca na lepsze ataki. Wyglądaliśmy lepiej, mieliśmy swoje sytuacje. Nie zdołaliśmy jednak zdobyć bramki. Przeciwnik bardzo dobrze się bronił. Muszę to oddać drużynie przeciwnej, bardzo dobrze broniła przez cały mecz.
Tylko kogoś, kto rozwiąże ten problem.