Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93539
Stary 24.02.2024, 14:29
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba też jasno sobie powiedzieć, że seria Sobola to w dużej mierze zasługa nazwisk, które wtedy Wisła miała. Fernandez czy Mula robili robotę. Wyszło trochę tak jak za Guli, gdy mu zabrano Yeboaha i drugiego czarodzieja, którego nazwiska nie potrafię napisać.
Wyjęto dwa elementy i drużyna się posypała.
Z drużyny Sobola też wyjęto 2-3 najlepsze klocki i mimo że zaciąg hiszpański został, doszli też nowi Hiszpanie to już nie jest ta sama Wisła co rok temu.
Niby bardzo podobny skład, bardzo podobna Wisła a jednak całkiem inna. Do tego Junca, który czarował na początku a teraz jest kontuzjowany/bez formy.
Obawiam się, ze jesteśmy na forum w mniejszości, jeśli chodzi o ocenę sytuacji .
Odpowiedz cytując