Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93538
Stary 24.02.2024, 13:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie 2 z 15. I wielkie zaskoczenie że runda jest ekstremalnie krótka, jakby terminarz i ilość spotkań w sezonie była owiana tajemnica.

Wisła potrzebowała trenera który z miejsca zrobi drużynę walcząca o awans. Tu nie ma czasu na docieranie się pół rundy.

A transfery na tym etapie to będą pudrowaniem spieprzonej pracy. Tego tylko brakuje żeby Rude teraz z lotniska wrzucał kogoś do składu by ratować wynik.

Zresztą, Kiko tak robił z Basha czy Balaniukiem więc będzie miał też aprobatę swojego przełożonego.
Żałosne od kogoś kto zapalczywie bronił Sobolewskiego który "potrzebował czasu". Na razie Rude ma i tak lepszą średnią niż on w analogicznych meczach - 1,5 do 0,5
No ale nie ma polskiego nazwiska i nie jest Legendą...

I tak - to właśnie jest wyciąganie wniosków po dwóch meczach Ale dla Ciebie to i tak bez znaczenia, niczego nie ogarniasz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.02.2024 o godz. 13:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując