Karherop napisał(a):

Dokładnie 2 z 15. I wielkie zaskoczenie że runda jest ekstremalnie krótka, jakby terminarz i ilość spotkań w sezonie była owiana tajemnica.
Wisła potrzebowała trenera który z miejsca zrobi drużynę walcząca o awans. Tu nie ma czasu na docieranie się pół rundy.
A transfery na tym etapie to będą pudrowaniem spieprzonej pracy. Tego tylko brakuje żeby Rude teraz z lotniska wrzucał kogoś do składu by ratować wynik.
Zresztą, Kiko tak robił z Basha czy Balaniukiem więc będzie miał też aprobatę swojego przełożonego.
|
Żałosne od kogoś kto zapalczywie bronił Sobolewskiego który "potrzebował czasu". Na razie Rude ma i tak lepszą średnią niż on w analogicznych meczach - 1,5 do 0,5

No ale nie ma polskiego nazwiska i nie jest Legendą...
I tak - to właśnie jest wyciąganie wniosków po dwóch meczach

Ale dla Ciebie to i tak bez znaczenia, niczego nie ogarniasz.