Gdyby ktoś pytał to jestem ZA aferą kiełbasianą.
Catering to niezmiennie porażka, jak i cała organizacja klubu.
Na cały sektor D jedna kasa, kolejka na 25 minut stania. Zlikwidowali już nawet osobne stoisko z piwem, które było na jesień. Na koniec człowiek dowiaduje się, że żurku nie ma.
Stoły - cały czas te same, od Socios.
Nie wiem czy u.......one, bo jak napisałem, żurku nie było więc nie siadałem.
Nagłośnienie na D również nie działa

To żadna strata ale fakt do odnotowania.
Co do samego meczu, nic odkrywczego tutaj nie da się napisać.
Sapała to jest karykatura piłkarza. Chłop nie ma prawa zagrać więcej w barwach Wisły.
Jaroch, Eneko, Alfaro, Goku - tym Panom potrzebna jest dłuższa przerwa.