|
.......enie o młodych, ambitnych Polakach zostawmy koneserom III ligi.
Gdyby to było takie proste, to zespoły Ekstraklasy miałyby średnią wieku w okolicach 20 lat, bo przecież braki techniczno-fizyczne da się na luzie nadrobić ambicją i młodzieńczym polotem?
Tutaj po prostu potrzeba trenera, który zmieni naszą zjebaną taktykę polegającą na posiadaniu piłki i bezsensownych podaniach wszerz/do tyłu, które tylko nabijają statystyki. Każdy zespół I ligi wie jak z nami grać, oddają nam piłkę i czekają, aż potkniemy się o własne nogi i po prostu kontratakują.
Do tego trzeba kogoś z jajami, kto wy.......i do rezerw piłkarzy pokroju Sapały. Ja osobiście na jego grę na od....... się nie mogę patrzeć.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|