|
Nie ma trenera ktory to pociagnie. Ten zespol jest symbolem porazek. Kazdy mecz o cos konczy sie blamazem, niszczy ich presja. Zaden trener nie pomoze. Pora postawic na mlodych ambitnych polakow ktorzy rzeczywiscie beda chcieli bardziej awansowac niz odcinac kupony w 1 lidze nie zwazajac jakie wyniki robia
|