Drozd napisał(a):

|
Pewnie była mocniej niż zwykle, a na pewno mocniej niż u nas bywało.
|
To kolejny kamyczek do ogródka Rude.Runda wiosenna jest tak krótka i tak ułożona,że drużyna powinna być w dobrej albo nawet bardzo dobrej formie już na starcie a oni pewnie jeszcze ze dwie kolejki będą dochodzić do siebie.
Za dwie kolejki bezpośredni awans może być dla nas nierealnym marzeniem.My nawet do baraży z taka grą nie wejdziemy