|
Jak nie idzie to najłatwiej powiedzieć że musi przyjść 1-3 piłkarzy i będzie szło. Problem to jest gdzie indziej. Ogólnie słaba drużyna, kopacze bez charakterów, zbieranina byle kogo co prawda z potencjałem ale tu każdy puzzel jest od innej układanki, słaby trener, bardziej analityk niż trener i prezes świr-celebryta.
Przecież taki Jaroch to powinien dostać liścia za dwa ostatnie występy, taki Sapala to założę się że sam się dziwi dlaczego gra, on musi być w szoku że ktoś na niego stawia, a powinien być odesłany na stałe do rezerw itd. Basha czy Junca to powinni być wy.......eni dyscyplinarnie za życie z L4.
W klubie jest syf, a jak w firmie jest syf to choćby miała kilku zajebistych pracowników to w takim syfie i chaosie obniża swoje loty.
No ale fajnie że u nas jest długa przerwa zimowa to mieliśmy chwilę triumfu na X i w gazetach w Hiszpanii.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|