|
Sytuacja Jopa była inna przychodził po zwolnieniu trenera i kompromitacji w Niecieczy na dwa mecze starczyło ale już w trzecim z przodu było to co wczoraj. Nie od dziś wiadomo że nasz główny problem to podejście piłkarzyków do swoich obowiązków. Po Stali Rude powiedział kilka słów prawdy, ale wynik się zgadzał więc nie wypadało cisnąć zbyt mocno. Teraz sytuacja jest inna, straciliśmy ważne punkty prezentując się na boisku w sposób nieakceptowalny. Przypuszczam że do środy nie będzie rodzinnej atmosfery i to jest pierwszy krok do poprawy wszystkiego.
|