ciacho napisał(a):

Otóż nie.
Czyli wg Ciebie jeśli przegrywamy dziś z GKSem Tychy, ale wygramy z PBB to nasza sytuacja w tabeli w stosunku do GKSu, z którym toczymy walkę o awans będzie taka sama jak w przypadku wygranej z GKSem i przegranej z PBB?
Nie no. Ty musisz być kretynem.
|
Nie bierzesz pod uwagę meczu Tychy Podbeskidzie w którym Tychy mogą prędzej stracić punkty niż z nami, bo w tamtym meczu role się odwrócą, to PBB przeleży 30 minut udając i będzie się bronić w 10 licząc na kontry. A Tychy będą tak samo bezradne jak my wczoraj. Zerknij sobie na skrót meczu z Łęczną to zrozumiesz o czym mówię. To, że teraz wygramy 5 razy pod rząd nie zdecyduje o niczym. Decydujące będą ostatnie mecze. Wczoraj daliśmy dupy po całości bo obowiązkiem był co najmniej remis nawet w takich okolicznościach jakie były.