Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 24.02.2024, 09:31
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Otóż nie.

Czyli wg Ciebie jeśli przegrywamy dziś z GKSem Tychy, ale wygramy z PBB to nasza sytuacja w tabeli w stosunku do GKSu, z którym toczymy walkę o awans będzie taka sama jak w przypadku wygranej z GKSem i przegranej z PBB?

Nie no. Ty musisz być kretynem.
Nie bierzesz pod uwagę meczu Tychy Podbeskidzie w którym Tychy mogą prędzej stracić punkty niż z nami, bo w tamtym meczu role się odwrócą, to PBB przeleży 30 minut udając i będzie się bronić w 10 licząc na kontry. A Tychy będą tak samo bezradne jak my wczoraj. Zerknij sobie na skrót meczu z Łęczną to zrozumiesz o czym mówię. To, że teraz wygramy 5 razy pod rząd nie zdecyduje o niczym. Decydujące będą ostatnie mecze. Wczoraj daliśmy dupy po całości bo obowiązkiem był co najmniej remis nawet w takich okolicznościach jakie były.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując