|
Znowu się osraliśmy na miętowo, jak była szansa wskoczyć na fotel lidera - standard.
Hiszpanie jak zwykle pokazali futbol na dobrą pogodę i pykanie gałeczki - a jak się robi ligowa młócka to im się grać odechciewa. Bronimy czwórką obrońców i Dudą, cała reszta ma wyj*bane. Przecież oprócz oczywistej indolencji z przodu to Tychy nam mogły z 3 bramki włożyć, tylko też im nie wchodziło.
Wiadomo, po dwóch meczach nie ma co ferować pewnych wyroków, jestem daleki od formułowania tak ostrych opinii jak Jaro, co nie zmienia faktu, że jestem mocno zaniepokojony. Miało być pewniej od Sobola czy Jopa. Nie jest. Jak na razie jest podobnie jak za Sobola, dużo gorzej niż za Jopa. Pytanie tylko czy są jakieś widoki na poprawę, czy dalej będzie to tak wyglądać.
Ja jednak dałem się lekko nabrać na gadkę Rudego, a teraz się okazuje, że znowu ch*j, d*pa i kamieni kupa.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.02.2024 o godz. 09:25.
|