Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.02.2024, 08:59
Pracuj pracuj mącicielu masz swój czas


Jasne, że najważniejsze, jak teraz wygramy z całym czubem tabeli to przecież nie możemy przegrać z Sosnowcem jak nam pary braknie. Czy za Arkę czy za Podbeskidzie punkty są takie same. Widać wyraźnie, że jesteśmy ślamazarni bez żadnej dynamiki zobaczymy czy to będzie się zmieniać na lepsze.

Zobaczymy czy Rude będzie potrafił zareagować.

Pocieszające jest to że Raton Uryga i Coley wyglądają pewnie. Dużo lepiej niż w zeszłej rundzie prezentuje się Duda. Moim zdaniem najbardziej rozczarowuje Goku holuje piłkę nie wychodzi do gry strzał w drugiej połowie to jakiś kabaret. Mam wrażenie, że miedzy nim a Rodado jest jakiś kwas.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując