Karherop napisał(a):

Za 2k euro w Krakowie to on nawet nie przeżyje, a gdzie tu jeszcze wyjść na miasto, zjeść dobre tiramisu, zapić grzańcem na rynku.
Nie udajmy nawet że z tego coś będzie. Zapewne nawet jak klub bez jego udziału awansuje do esa to i tak dostanie solidna premie.
|
Te 2k euro to moim zdaniem bajki żeby uciszyć głosy, że ten pomysł to idiotyzm.
2 tys na imprezowicza ileś tyś na trenera z SI, ileś na cienkiego bramkarza, ileś na jeszcze kogoś, brak awansu i w lecie gasimy światła.
Niech Królewski odda swoje udziały Jażdżyńskiemu, ten wydaje się mieć większe pojęcie. Tylko że wtedy i tak zostanie jeszcze schowana w cieniu legenda.