|
Rude udowodnił już po dwóch meczach idiotom typu drozd czy Markus, że cudze chwała a swojego nie znają oraz że sam Albert to co najwyżej początkujący trener, dobry analityk a nie dobry trener.
No ma wszystko, wykształcenie, Hiszpanem jest, cała teoria na temat pilki w jednym paluszku i co? I się okazało że Sobol lepszy od niego.
Musi wam być głupio teraz za to bronienie kolejnego parodysty.
Teraz to już chyba pozostaje liczyć jedynie na cud, żebyśmy zaczęli grać i punktować, bo te dwa mecze pokazały, że nie ma nic. Dosłownie nic nie zostało zrobione w dwa miesiące.
Po Stali się oszukiwałem że pierwsze koty za płoty, że pierwszy mecz to wiadomo, taki na ogarnięcie się, że wyjazd, że u siebie z Tychami które na wyjazdach jakieś super nie są, damy radę. Wyszło jeszcze gorzej niż że Stala.
Gdzie jest Jarosław, drozd, Markus i AI? Czy dalej będzie .......enie o super trenerze taktyku (pozdro Sobol), klubie nowoczesnym i algorytmach?
O długach się nie mówi - szukamy grubasów na rynku transferowym co by chcieli grać za dwa tys euro.
O AI się wiele mówiło - dziwne że te grubasy są pozytywnie oceniane przez algorytm, dziwne że AI nie umie znaleźć kogoś lepszego
O klubie nowoczesnym i trenerze na miarę takiego klubu się mówiło, przyszły mecze i w sumie już nie ma co mówić
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|